Prémiový komfort, športový výkon - pneumatiky Yokohama.

Spoločnosť Yokohama bola založená v roku 1917, a do 2 rokov stála fabrika v Japonskom meste Hiranuma z ktorého už v roku 1919 vyšli prvé pneumatiky, a od roku 1921 už pneumatiky s oceľovým kordom. Výrobný závod však zemetrasenie rovnalo so zemou, takže novú o 10x väčšiu postavili už v meste Tsurami. Z tej doby najmodernejšej fúriky na svete dodávali pneumatiky typu Y-TYPE /dezén v tvare ypsilonu/, na prvomontáž pre japonské automobilky Toyota a Nissan. 

Ďalšou revolučnou radou z výroby Yokohama boli pneumatiky radu GT-Special, ktoré aj v dnešnej dobe sú vo výrobe na najnižšiu triedu osobných vozidiel s označením GT-Special Y-350. V dnešnej pokročilej dobe, Yokohama vyrába pneumatiky Advan Sport V105, Advan Sport V107 - pre prémiové vozidlá, pre radu SUV ale aj na elektrické vozidlás označením EV.  Pre tuningové vozidlá pneumatiky Advan Fleva V701, pre klubových pretekárov Advan A052, Advan Neova AD08RS, ktoré sú homologizované aj na bežné komunikácie. 

Terenné pneumatiky Geolandar G015,a X-AT, Off-Road pneumatiky X-MT a M/T-G003, sú správnou voľbou pneumatík na vaše terénne vozidlo 4x4, a s prispením vašej šikovnosti zdoláte aj tie najnáročnejšie terénne výstrahy.

Letné pneumatiky Yokohama

Zimné pneumatiky Yokohama

Celoročné pneumatiky Yokohama