Pneumatiky Continental pre maximálnu bezpečnosť, a vysoký výkon,

Vďaka 150 ročnej histórie  spoločnosti Continental, ktorá bola založená v Hannover-i v roku 1871 je v dnešnej dobe jednou najprogresívnejšou pneumatikárskou spoločnosťou na svete. Výrobca pneumatík Continental je jedným najväčším dodávateľom pneumatík do automobilového priemyslu. Nemecká precizita a vyspelé technológie garantujú bezkonkurenčnú jazdu počas celého roka vo všetkých poveternostných podmienkach.

Nové dezény výrobcu pneumatík Continental v osobnom a úžitkovom segmente letne pneumatiky: Continental Ultra Contact, Continental PremiumContact 7, Continental SportContact 7, Continental VanContactUltra, Continental VanContact Eco 

v zimnom segmente? WinterContact TS870, WinterContact TS870P, VanContactWinter   vyrábané v širokej rozmerovej škále sú vhodné aj pre elektrické a hybridné vozidlá. Nové dezény sú prispôsobené na rôzne tipy vozidiel a garantujú dokonalú bezpečnosť, stabilné jazdné vlastnosti, dlhý kilometrový výkon na suchom a aj mokrom povrchu aj v najvyšších rýchlostiach. 

Pneumatiky Continental sa prispôsobia všetkým výzvam, ktoré ponúka vozovka!  

Celoročné pneumatiky Continental

Články, správy, novinky

Nenašli sa momentálne žiadne články.