Mascot Bibendum, a pneumatiky Michelin.

Základné piliere francúzskeho pneumatikárskeho kolosu, boli založené v roku 1829. Pomaly 200 ročná história najväčšieho svetového výrobcu - /vyše 80 výrobných závodov - denne vyrobených 900 tisíc pneumatík/ a neustály vývoj v zložení a výrobe pneumatík, nové technológie garantujú kvalitu najvyššej úrovne.

Letné pneumatiky Michelin Energy Saver, vyrobené do 15 palcov, pneumatiky Primacy 4+, E Primacy do 21 palcov, a letné pneumatiky Pilot Sport 4S a Pilot Sport 5 až do 23 palcov sú najpredávanejšie pneumatiky na svete. Práve tohto roku Michelin oslavuje 100 výročie, keď 26.mája v roku1923 na Grand Prix Francúzska, predstavili predchodcu pneumatík Pilot Sport.  Aj v dnešnej dobe logo - nápis Michelin a mascot Bibendum vidíme v auto-moto športe na vozidlách Porsche Supercup-u, Le Mans 24 Hours, kde sú výhradným dodávateľom pneumatík, ale aj na okruhových a rally pretekoch.

Špičkové letné pneumatiky Michelin, ale aj najlepšie reštaurácie na svete s hviezdičkami Michelin sú najlepšou reklamou pre popredného výrobcu pneumatík Michelin.  Na pneumatikách Michelin do reštaurácií Michelin! 

Letné pneumatiky Michelin

Zimné pneumatiky Michelin

Celoročné pneumatiky Michelin