BRIDGESTONE Blizzak 6 ENLITEN novinka na zimnú sezónu 2024/2025

person Autor: akciovepneu.sk list Kategória: Bridgestone Dátum: favorite Návštevy: 35

Podľa výskumov potrieb a očakávaní zákazníkov, výrobca pneumatík Bridgestone nahradzuje osvedčené zimné pneumatiky Blizzak LM005, s novinkou Blizzak 6 Enliten.

Vďaka výkyvom a klimatickým zmenám  počasia aj v zimnom období, zákazníci hľadajú zimné pneumatiky v prémiovom segmente ktoré spĺňajú všetky potrebné parametre/bezpečnosť, ovládateľnosť, a pohodlie/ vo všetkých zimných poveternostných podmienkach. Väčšina Európskych vodičov jazdi v zimnom období na mokrých vozovkách /snehu je stále pomenej/ a práve preto výrobcovia musia brat do úvahy, aby zimné pneumatiky dokázali vynikajúci výkon na snehu, ľade, mokrej vozovke, po diaľniciach ale aj mestskej premávke.

Takže podľa výrobcu Bridgestone, sú zimne pneumatiky Blizzak 6 najuniverzálnejšími v prémiovom segmente.

Bezpečnosť a výkon vo všetkých zimných podmienkach.

Sneh je ikonou a hlavou podmienkou kúpi zimných pneumatík, ale jazda na mokrej vozovke je čoraz častejšia, a pneumatiky musia garantovať prémiový výkon v brzdení, zatáčaní a v predbiehaní. Blizzak 6 ENLITEN je najmodernejšiu zimnou pneumatikou z hľadiska udržateľnosti, a vyrábané na najmodernejších technológiách , spĺňajú všetky požiadavky elektromobilov. Vodičiek elektromobilov majú rovnaké požiadavky, než vodiči vozidiel so spaľovacím motorom, takže jednou ranou, pneumatikou Bridgestone Blizzak 6 Enliten uspokoja obe skupiny.

pneumatiky Bridgestone Blizzak 6

Najnovšie pokročilé technológie, a inovatívne konštrukčne prvky sú najviac zbadateľné na výzore dezénu: Jednoduché drážky v tvare V-lepší odvod vody, Záberové hrany v spodnej časti rebier-zlepšenie zadržiavania snehu pri bočných manévroch, Optimálne usporiadanie hrán-maximálna účinnosť hrán pri bočnej priľnavosti.

Spojovacie môstiky medzi blokmi-rovnomerné opotrebenie - až o 32% dlhšia životnosť než zimné pneumatiky Bridgestone Blizzak LM005.+1. Sezóna navyše!!!

Bridgestone Blizzak 6 Výsledky testov: TÜV,SÜD

Brzdná dráha na snehu zo 40 km/h na 5 km/h (pozn. percentuálny pomer ku Bridgestone Blizzak 6)

Pirelli Cinturato Winter 2  100,7%

Bridgestone Blizzak 6      100%

Continental WinterContact TS870   99,8%

Michelin Alpin 6              98,1%

Zrýchlenie na snehu z 10 km/h na 35 km/h 

Continental WinterContact TS870   100,2%,

GoodYear UltraGrip Performance 3  102%,

Bridgestone Blizzak 6                   100%,

Michelin Alpin 6                            92,8%

Brzdná dráha na mokrej vozovke z 80 km/h na 20 km/h

Bridgestone Blizzak 6                100%

Michelin Alpin 6                         98,9%,

Continental WinterContact TS870  97,9%,

Pirelli Cintureto Winter 2           97,5%

Prémiový výrobca - prémiové ciele 

Splnenie 8 firemných záväzkov k výročiu 91 založenie spoločnosti Bridgestone: Energeticky neutrálna mobilita, Presadzovanie udržateľných technológii, Nepretržité inovácia, Maximalizácia ekonomickej hodnoty obchodov, Inspirovať a síriť radosť do sveta mobility, Jednoduchosť a pokoj do sveta mobility, Dostupnosť a dôstojnosť pre všetkých,. Tieto vyzie a predsavzatia sú potrebné na zrýchlenie realizácie udržateľnej mobility v budúcnosti.  

zimné pneumatiky Bridgestone

Víziou a samozrejmosťou výrobcu pneumatík Bridgestone je aby prémiový výkonom a kvalitou nahradili už osvedčené a zákazníkmi obľúbené zimné pneumatiky Blizzak LM005, s novinkou Blizzak 6.