Matador zimné pneumatiky

Zimné pneumatiky Matador

Zimné pneumatiky Matador


Spoločnosť Matador je slovenský výrobca pneumatík so sídlom v Púchove. Matador vyrába aj zimné pneumatiky ktoré sú cenovo dostupné a často sa používajú v strednej triede vozidiel. Majú dobré vlastnosti pre jazdu na zasnežených a ľadových povrchoch.

Medzi populárne modely zimných pneumatík od Matadoru patria:

Matador MP54 Sibir Snow

Základná ponuka pre nižšiu triedu vozidiel. Vyrába sa v menších palcových radách od 13 až do 15 palcov. Matador MP54 Sibir Snow má smerový dezén, vďaka čomu má dobrý záber v zime a plynule odvádza vodu aj sneh. Dezén pneumatiky bol optimalizovaný, čím dosiahli rovnomerné rozloženie tlaku a tým aj životnosť pneumatiky sa predlžila. Napriek smerovému dezénu sú tieto zimné pneumatiky tiché a prinášajú komfortnú a bezpečnú jazdu.

Matador MP92 Sibir Snow: 

Tieto pneumatiky sú navrhnuté pre vysoký výkon v zimných podmienkach. Poskytujú spoľahlivú trakciu a brzdný výkon na snehu a ľade. Majú dobré vlastnosti v odvetrávaní vody, čo znižuje riziko aquaplaningu.

Matador Nordicca alebo Matador MP93 Nordicca

Najnovšie zimné pneumatiky Matador boli uvedené na trh v roku 2021 a odvtedy sú obľúbeným produktom tisíce vodičov.
Tieto pneumatiky sú navrhnuté pre malé a stredné osobné vozidlá. Majú agresívny dezén, ktorý zlepšuje trakciu na snehu a ľade. Poskytujú dobrý brzdný výkon a stabilitu.

Matador MPS 530 Sibir Snow :

Tento model je určený pre ľahké nákladné vozidlá. Má zosilnenú konštrukciu, ktorá zlepšuje stabilitu a odolnosť pneumatík. Poskytuje dobrú trakciu a ovládateľnosť na zasnežených cestách.

Matador Nordicca VAN :

nová rada zimných pneumatík pre takzvané dodávky. Nový dezén bol vylepšený podľa najnovších trendov v oblasti výroby pneumatík.


Možno zimné pneumatiky Matador nevidíte často v teste pneumatík od rôznych spoločností, ale tisícky zákazníkov Vám môže potvrdiť pozitívne recenzie na tieto pneumatiky.


Články, správy, novinky

Nenašli sa momentálne žiadne články.

Matador zimné pneumatiky

Aktívne filtre